CM150DUS-12F
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
CM150DUS-12F
CM150DUS-12F
IGBT Module Trench Half Bridge 600 V 150 A 520 W Chassis Mount Module