APTGF30TL601G
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
APTGF30TL601G
APTGF30TL601G
IGBT Module NPT Three Level Inverter 600 V 42 A 140 W Chassis Mount SP1