CM200DY-12H
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
CM200DY-12H
IGBT Module Half Bridge 600 V 200 A 780 W Chassis Mount Module