FF600R12IE4BOSA1
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
FF600R12IE4BOSA1
IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200 V 600 A 3350 W Chassis Mount Module