FS400R12A2T4IBPSA1
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
FS400R12A2T4IBPSA1
IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge 1200 V 400 A 1500 W Chassis Mount Module