FS150R12N2T7B54BPSA1
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
FS150R12N2T7B54BPSA1
IGBT Module Trench Field Stop Full Bridge Inverter 1200 V 150 A 20 mW Chassis Mount AG-ECONO2B