FF450R12IE4BOSA2
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
FF450R12IE4BOSA2
IGBT Module Trench Field Stop 2 Independent 1200 V 450 A 2550 W Chassis Mount Module