MIP75R12E2ATN-BP
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
MIP75R12E2ATN-BP
IGBT Module Three Phase Inverter 1200 V 75 A 476 W Chassis Mount E2A