CM300DU-24NFH
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
CM300DU-24NFH
IGBT Module Half Bridge 1200 V 300 A 1130 W Chassis Mount Module