FS150R07N3E4BOSA1
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
FS150R07N3E4BOSA1
IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 650 V 150 A 430 W Chassis Mount Module