FF1200R12IE5PBPSA1
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
FF1200R12IE5PBPSA1
IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200 V 2400 A 20 mW Chassis Mount Module