MCS1803GS-40-Z
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
MCS1803GS-40-Z
Current Sensor ±40A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)