ACS725LLCTR-20AU-T
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
ACS725LLCTR-20AU-T
Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Differential Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)