ACS37002LMABTR-050B5
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
  • Product Details
  • Company Profile
ACS37002LMABTR-050B5
Current Sensor 50A 1 Channel Hall Effect Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)